Letní tábor

Úvod » Aktuality » Letní tábor

Vážení rodiče,

Co se týče pobytového tábora, který jsme měli mít v Oldřichově, stále Vám nejsem schopná říct definitivní stanovisko, představitelé města a kraje o naší ubytovně ještě neučinili konečné rozhodnutí. Mělo by prý padnout v průběhu května. Podle názoru velitele hasičů (hasiči jsou výkonná složka, tedy ti, kteří  mají na starosti ubytovávání uprchlíků) ale moc nemáme s ubytovnou na léto počítat, do Liberce stále ještě přicházejí noví uprchlíci a i kdyby nebyli noví, přednostně se budou uvolňovat hotely a penziony, tj. objekty, které slouží k podnikání.

Obvolala jsem v kraji domy dětí, objekty sloužící jako školy v přírodě i různá tábořiště a penziony. Všude mi řekli, že na začátku srpna mají plno, že ubytování velkých skupin je třeba zajišťovat rok dopředu.

Pokud by definitivně padla možnost pobyťáku, NABÍZÍME VÁM VARIANTU PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA, TJ. OD 8:00 - DO 16:00 HODIN, cena tábora vychází na 2300,-.  Tábor by byl od pondělí 8. 8., děti by přespaly z pátku na sobotu v DDM, končilo by se v sobotu ráno.
Jsme schopni se o Vaše děti postarat, vedoucí přizpůsobí táborovou činnost podmínkám příměsťáku a věřím, že si to děti užijí i tak, ale pobytový tábor to není.
Prosím promyslete toto řešení. Pokud Vám nevyhovuje a budete chtít své dítě odhlásit, udělejte to co nejdřív. Pochopíme to a platbu Vám samozřejmě vrátíme.

Děkujeme Vám za pochopení.

S pozdravem

Jana Huňková

PS: Kdo není přihlášený a měli byste zájem, přihlášku naleznete na: https://www.ddmliberec.cz/tabory/id:67446/viva-pobytovy-tabor

Zpět na výpis