Akce 5. a 11. června

Úvod » Aktuality » Akce 5. a 11. června

V neděli 5. června budeme vystupovat na Cody festivalu v Lidových Sadech. Prvního vystoupení, které začíná ve 14:20 se zúčastní všechny slečny a budeme ukazovat hromadné sestavy. Druhé vystoupení v rámci festivalu proběhne od 15:20 a vystupovat budou už pouze sólistky.

Sraz v neděli 5. června ve 13:45 ve Větrníku, na sebe oblečení na cvičení černé barvy, botasky, učesaný jeden culík, nezapomeňte si vzít hůlku a mikču (kdo má týmovou, jinak pokud možno černou či jinou jednobarevnou). Po 1. vystoupení v Lidových Sadech se přesuneme zpět do Větrníku, kde pro Vás rodiče, uděláme ještě malé vystoupení a předvedeme Vám týmové sestavy, se kterými se na festival nevejdeme.

 

V sobotu 11. června čekají tými Malířů, Madon a Závodnic závody v České Lípě, od poředatele stále nemáme harmonogram soutěže, nicméně alespoň obecné informace k akci:

  • Jedná se o celodenní akci.
  • Sraz (a také rozchod) budeme mít v České Lípě, doprava dětí bude tedy na Vás. Pokud se domluvíte mezi sebou na přepravě dětí, nemusíte být na akci přítomní. Pokud se Však účastnit chcete, budeme rádi za fanoušky.
  • S sebou děti budou potřebovat oblečení černé barvy na rozcvičení, mikču na zip, twirlingovou obuv, hůlku, věci na česání, svačinu, pití. Kostým zajistíme my.
  • Bližší informace uveřejníme, až obdržíme harmonogram soutěže od poředetele akce.

 

Těšíme se na Vás!!!

Trenérky VIVA Liberec

Zpět na výpis