11.6. Soutěž Hůlkománie Česká Lípa

Úvod » Aktuality » 11.6. Soutěž Hůlkománie Česká Lípa

V sobotu 11. června čekají tými Malířů, Madon a Závodnic závody v České Lípě, obecné informace k akci:

  • Sraz (a také rozchod) budeme mít v České Lípě, doprava dětí bude tedy na Vás. Pokud se domluvíte mezi sebou na přepravě dětí, nemusíte být na akci přítomní. Pokud se Však účastnit chcete, budeme rádi za fanoušky.
  • S sebou děti budou potřebovat oblečení černé barvy na rozcvičení, mikču na zip, twirlingovou obuv, hůlku, věci na česání, svačinu, pití. Kostým zajistíme my

Kde: Zimní stadion Česká Lípa (u Kauflandu), Barvířská 2690

Kdy: Tým Malířů - sraz v 8:00 před stadionem, odjezd po vyhlášení dopolední části cca ve 12:30; Tým Madon a Závodnic - sraz v 11:45 před stadionem, odjezd po vyhlášení cca ve 20:30

Co s sebou: česání (čtyři černé gumičky, hřeben), hůlka, twirlingová obuv, oblečení na cvičení černé barvy a botasky (využijeme při rozcvičování), kdo má týmovou mikinu - jinak jinou jednobarevnou, pití, svačinu (oběd), na sebe vhodné spodní prádlo, aby nevylézalo pod dresem či nebylo jinak vidět.

Další důležité info: každá soutěžící platí 100,- Kč startovné (vybíráme na středečním a pátečním tréninku. Pozor, závodnice s tančními sóly závodí i se sólem, nejen s týmem (takže přinesou 200,-); Diváci platí vstupné, děti 50,- a dospělí 100,- Kč. Uvnitř haly je občerstvovací bistro a restaurace, nicméně u balení jídla dětem na tuto možnost stravování prosím nespoléhejte.

 

Zpět na výpis